Interpretacja wyników badań w kierunku cytomegalii u 7-tygodniowego dziecka

Witam. Bardzo proszę o interpretację wyników badań w kierunku cytomegalii mojego 7 tygodniowego dziecka. Przeciwciała w kl. IgG > 500 U/ml Przeciwciała w kl. IgM 0,225 S/CO Czy dobrze rozumiem, że wirus jest uśpiony? Jak to możliwe u tak małego dziecka? Czy to znaczy, że ma cytomegalię wrodzoną? Proszę o pomoc.

Niestety nie mam informacji jak wyglądały badania u Pani i jaki był powód wykonania badań u dziecka. Proszę o kontakt z lekarzem, ktory zlecił badania lub specjalistą chorob zakaźnych. Pozdrawiam