Interpretacja wyników badania krwi (MCHC, NEUT, EO) 50-latki

Witam, będę wdzięczna za interpretację wyniku krwi wymienię tylko te które odbiegają troszeczkę od normy. MCHC 31,2 NEUT% 33,1 EO 1,63 EO% 21,8 MONO 8,8 Pozostałe składniki są w normie. OB 20 Cholesterol LCD 5,0 cholesterol 7,9. Dziekuję z góry i pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by zinterpretować podane, tylko wybrane wyniki. Proszę bowiem pamiętać, że interpretacja morfologii to nie tylko analiza poszczególnych wartości, ale także wielu zależności. Podany poziom cholesterolu całkowitego oraz frakcji LDL jest podwyższony. Konieczna jest modyfikacja stylu życia, w tym zmiana diety oraz regularna aktywność fizyczna.