Interpretacja wyników badania krwi na obecność CMV

Witam dziś odebrałam wyniki z krwi na obecność CMV. Nigdy wcześniej takich wyników nie maiłam robionych. Obecnie jestem w 34 tygodniu ciąży Przeciwciała IgM 2,43 S/CO Przeciwciała igG> 500 U/ml Bardzo proszę o pomoc

Lek. Marta Gryszkiewicz

Różne laboratoria z powodu stosowania różnych metod oznaczania mają odmienne normy. Proszę załączyć normy laboratoryjne dla wyników- zwłaszcza dla klasy IgM. Bez nich interpretacja jest niemożliwa.