Interpretacja wyników badania krwi po utracie wagi

Witam! Proszę o interpretację wyników. Mam 25 lat, w ostatnim roku schudłam 15 kg. Mam 174 cm wzrostu, a ważę 52 kg. Zasłabłam po kąpieli, więc postanowiłam zrobić badania. Otrzymała dzisiaj wynik z badania krwi. OB 4 Morfologia 5 Diff WBC- 7,91, RBC - 4,35, HGB - 13,1, HCT - 38,8, MCV - 89,2, MCH - 30,1, MCHC - 33,8, PLT - 359, RDW-SD - 41,3, RDW-CV - 13,0, PDW - 10,4, MPV - 9,8, P - LCR 22,5, - PCT - 0,35, NEUT - 2,71, LYMPH - 3,64, MONO - 0,61, EO - 0,82, BASO- 0,13, NEUT % - 34,3, LYMPH % - 46, MONO% - 7,7, EO% - 10,4, BASO% - 1,6. Rozmaz krwi obwodowej Pałeczka - 3, Segment oboj. (NEUT)- 35, Eozynofil (EO) - 6, Bazofil (BASO) - 1, Monocyt (MONO) - 5, Limfocyt (LYMPH) - 50, Biochemia Glukoza - 86,0, Cholesterol całkowity - 234, Kreatynina - 0,90, eGFR - 76,3. Biochemia płynna Jonogram Na - 143,71, Potas - 4,15. Występują na wyniku zaznaczone nieprawidłowości wyników jak EO, BASO, NEUT %, EO%, BASO%, segment obj. (NEUT), Limfocyt. Proszę o interpretację i ukierunkowanie do jakiego lekarza winnam się zgłosić. Pozdrawiam.

Witam!
Przedstawione wyniki sugerują pewne nieprawidłowości, tzn. zwiększenie ilości limfocytów, bazofili i eozynofili. Wśród badań biochemicznych widoczna jest hipercholesterolemia. Takie zmiany mogą być związane z wieloma przyczynami i warto rozszerzyć diagnostykę. Proponuję skonsultować problem z internistą. Może być konieczne wykonanie badań dodatkowych takich jak: zdjęcie RTG klatki piersiowej, USG jamy brzusznej, EKG, badanie ogólne moczu, CRP, badanie ogólne kału. Pozdrawiam serdecznie!