Interpretacja wyników badania krwi u 38-latka

Proszę o interpretację wyników badania krwi.O czym świadczą podwyższone MPV,EOS,IG( granulocyty niedojrzałe)%; granulocyty kwasochłonne i obniżone NEU%, neutrofile segmentowe? MPV 11,1 fl;NEU 39,0 %;EOS 0,65 tys/ul; EOS 12,2 %; IG( granulocyty niedojrzałe)% 0,90;Neutrofile segmentowe 35,6 %; Granulocyty kwasochłonne 14,4 %;.Białka ostrej fazy-CRP 2,0mg/l; IgE całkowite 15 IU/ml.Leukocyty 5,34 tys/ul; erytrocyty 5,01mln/ul; hemoglobina 15,1 g/dl; hematokryt 44,0 %; BASO 0,1 tys/ul; BASO 0,9%.

Pana wyniki mogą wskazywać na wiele rzeczy, są bardzo niespecyficzne. Proponuje udać się do lekarza POZ który będzie mógł Pana zbadać i zebrać wywiad ( czy są jakieś objawy, czy tylko nieprawidłowości w badaniu ).