Interpretacja wyników badania na boreliozę u 62-letniego mężczyzny

7 lat temu byłem leczony farmakologicznie i dożylnie na boreliozę w 2008 r miałem : IgM-38, IgG 9 na dz. 30-09-2014 :(badanie metodą ELISA) IgM-5,6 a IgG- 22,6. Uprzejmie proszę o interpretację wyników. W wcześnieszym e-mali nie podałem,że przeszedłem długie kilkumiesięczne leczenie

Spadek wartości IgM i wzrost wartości IgG to bardzo korzystna tendencja. Konieczne jest przedstawienie wyników w ośrodku, w którym Pan uprzednio leczył boreliozę (trudno interpretować wyniki bez podania zakresu norm).