Interpretacja wyników Holtera u 31-latki

Dzień dobry, proszę o interpretację wyników Holtera (kobieta, lat 31): - sr.częstość rytmu: 76 - rytm zatokowy. - min. częstość rytmu: 36 - o godz. 6.35 bradykardia zatokowa. - max częstość rytmu: 163 - o godz. 12.55 - pauz dłuższych od 2.5 s. wystąpiło 1 - blok p-k IIst (Mobitz II) - pobudzeń komorowych zarejestrowano 381, w tym 1 V-Tach i 1 par. - zarejestrowano 1033 pobudzeń nadkomorowych, w tym 2 SV-Tachy, trigeminii nadkomorowych wystąpiło 1 - epizody ST (minut) 0. Z góry bardzo dziękuję

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zaburzeń rytmu serca. Szczegółową oceną badania powinien zająć się lekarz prowadzący podczas wizyty kontrolnej mający wgląd do pełnego zapisu badania.