Interpretacja wyników krwi u 5-latka

Witam, odebrałam wyniki badań synka (4 latka i 8 miesięcy). Badania są w normie, za wyjatkiem MONO%- 13,000 % (norma 0,000-12,000) oraz OB. Synek ma 21 mm (norma 1-10). Co to może oznaczać? Zmartwilo mnie podwyższone OB. Zaznaczę, że badanie robiłam, kiedy był zdrowy, lecz przez ostatnie miesiące chorował (zapalenie ucha, infekcje dróg oddechowych). W przeciagu 8 miesiecy 3 razy miał podawany antybiotyk. Lekarz w przychodni widzial wyniki, powiedzial, że wszystko jest w porządku. Dopiero w domu zwróciłam uwagę na podwyższone OB. Serdecznie dziękuję za odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.
Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć.
W razie wątpliwości skonsultuj ponownie wyniki badań synka z lekarzem pediatrą, który zlecił wykonanie badania.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl