Interpretacja wyników morfologii kobiety w ciąży

Witam, mam 26 lat, jestem w 24. tygodniu ciąży, chciałabym prosić o pomoc w interpretacji wyników morfologii krwi. Moje wyniki z dnia: 26.08.2010: * Leukocyty 14,76 - powyżej normy * Erytrocyty 3,8 * Hemoglobina 12,4 * Hematokryt 34,6 - poniżej normy * MCV 91 * MCH 33 * MCHC 35,8 * Płytki krwi 230 * RDW-CV 11,9 * PDW 11,8 * P-LCR 29,3 * MPV 10,6 * Limfocyty 2,53 * Neutrofile 10,64 - powyżej normy * Monocyty 1,08 - powyżej normy * Eozynofile 0,49 * Bazofile 0,0 * Neutrofile 72,2 - powyżej normy * Limfocyty 17,1 - poniżej normy * Monocyty 7,3 * Eozynofile 3,3 * Bazofile 0,1 Test obciążenia glukozą (50g): na czczo 76,0, po 1godz: 101,0 Lipaza: 21,0 Poprzednie wyniki morfologii (z dnia: 05.05.2010) w normie. Nie odczuwam większych dolegliwości ciążowych, ogólne samopoczucie również dobre. Jedyne dolegliwości, które spędzają mi sen z powiek to ciągłe infekcje grzybicze pochwy - leczone, lecz trwające cały czas. Wiem, że normy badań dla kobiet w ciąży są troszkę inne - w związku z tym bardzo proszę o interpretację i ewentualne kroki, które powinnam podjąć. Z góry serdecznie dziękuję

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj swoje wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Cię będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl