Interpretacja wyników poziomu glukozy w 29 tygodniu ciąży

Witam, bardzo proszę o pomoc przy interpretacji wyników: 1.glukoza test 75g/2h manualnie. Na czczo:102 wart.ref.50-100. Po2 h- 94 wart.ref.50-140. Jestem w.29 TC. Czy to oznacza że mam cukrzycę?w moczu ciała ketonowe - 25, szczawian wapniowy: bardzo liczne w p.w. śluz: liczny. Urobilinogen: w normie. Krwinki białe: pojedyńcze..Reszta chyba ok. Proszę o pomoc ;(

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie upoważnia on do rozpoznania cukrzycy, a jedynie do potwierdzenia nieprawidłowej glikemii na czczo. Wskazana dieta i kontrola glukozy.