Interpretacja wyników testu WB

Witam Proszę o interpretację wyników testu WB moich: IgM p41,OspC wynik 6pkt graniczny IgG p100,p41,p39,OspC wynik 16pkt pozytywny oraz mojego 10 letniego synka Igm p100,p41 wynik 6 pkt graniczny IgG p100,p41,p39,OspC wynik 16 pkt pozytywny Dodam ,że badania robiliśmy dlatego iż mój mąż leczy się od 5 m-cy na boreliozę. Czy my również mamy boreliozę, czy tą chorobą można zarazić się od drugiej osoby?

Testy Western-Blot potwierdzają kontakt układu odpornościowego zarówno Pani, jak i Pani synka z antygenami boreliozy ( choć mogą zdarzać się wyniki fałszywie pozytywne). Proponuje kontakt z lekarzem chorób zakaźnych. Na Pani pytanie o transmisje człowiek-człowiek, to jest to praktycznie niemożliwe.