Interpretacja wyników USG i biopsji tarczycy y 23-latki

Interpretacja wyników USG i biopsji tarczycy. Płat prawy 26x36x73 mm; obj. 36 ml z guzkiem lito torbielowatym na pograniczu z cieśnią o wym. 36x18mm.Płat lewy 21x20x60 mm; obj. 13,1 ml z guzkiem lito- torbielowatym w centralnej części o śr 15 mm. Okoliczne węzły chłonne niepowiekszone. Biopsja. Rozpoznanie: wole guzkowe, eutyreoza; treść koloidowo- krwista, kilka skupień normotypowych komórek pęcherzykowych tarczycy, skupienia makrofagów obładowanych hemosyderyną i nieliczne leukocyty. TSH 1,794

witam, nic niby złego w wyniku biopsji nie ma (nie ma podejrzanych komórek), ale też nie ma tzw.wniosku, przyporządkowania do grupy (tak jak np,w cytologii I, II, III itd) a powinno być, ja bym chyba jednak powtórzyła biopsję, powinien się może wypowiedzieć patomorfolog, (najlepiej ten wykonujący)