Interpretacja wyniku badania EEG 33-latki

Bardzo proszę o interpretację badania EEG.Czynność podstawowa dobrze wyrażona,zbyt wolna do wieku.W okolicach ciemieniowo-potylicznych dominuje niskonapięciowa czynność theta o częstptliwości 4-6Hz i amplitudzie do 40 uV. W okolicach przednich rejestrowany jest niskonapięciowy rytm alfa i theta. Reakacja zatrzymania zanaczona. HW i fotostymulacja bez wpływu na zapis. Na tym tle rejestruje się występujące pojedyńczo lub w grupach fale wolne delta,bez lateralizacji zmian.Wiek 33,MR-06.2013 ok.

Witam serdecznie. Niestety sama interpretacja EEG bez poznania historii choroby i celu wykonania badania nie wnosi zbyt wiele. Owszem zapis miejscami jest nieprawidłowy i może świadczyć o patologii, jednak warto aby interpretacją zajął się lekarz znający całościowy wywiad chorobowy.