Interpretacja wyniku badania Holtera

Witam, prosze o interpretacje Holtera: Średnia częstość rytmu 84-rytm zatokowy. Minimalna 53, maksymalna 162. tendencja do częstych nagłych przyspieszeń rytmu serca. Zarejestrowano 520 pobudzeń pojed. nadkomorowych, w tym -pob. Epizody ST190 minut. Maks. zmiana ST wynosiła -2,7. Zmiany obecne podczas przyspieszenia rytmu serca. DGN: tendencja do tachykardii zatokowej. Pojed. ekstrasystolia nadkomorowa, w tym pob. zablokowane. Zmiany ST-T utrwalone w okresach przyspieszonego rytmu serca.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Badanie powinien zinterpretować specjalista kardiolog w oparciu o historię choroby oraz aktualny stan kliniczny.