Interpretacja wyniku badania przy raku piersi

Witam,bardzo proszę o przetłumaczenie wyników i wyjaśnienie co one oznaczają,za co z góry dziękuję. Rak piersi.Badanie parafinowe - Carcinoma ductale invasivum G2 Bloom 6 pkt.Zmiana średnicy 11 mm.Receptory w toku. Sutek prawy + węzły pachy.Rozpoznanie : Ca mammae dex. Sutek (z okolicy loży po wycięciu zmiany) - Drobne,ok.2 mm ognisko carcinoma ductale "in situ".Część dalsza - Dysplasia benigna mammae.Węzły chłonne - Lymphonodulitis reactiva sine neoplasmate 0/13.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tym przypadku mamy do czynienia z rakiem przewodowy inwazyjne w stopniu zaawansowania 2 w trójstopniowej skali. W okolicy loży po wycięciu zmiany odkryto oznaki raka przewozowego w stanie przedinwazyjnym. Niestety nie mogę się wypowiedzieć na temat dalszego postępowania gdyż jest ono uzależnione od wyniku badań hormonalnych.