Interpretacja wyniku beta-HCG 167,1 Ul u 29-latki

Witam wynik hcg wyszedł 167,1 Ul nie potrafię go odczytać,ponieważ mam różne normy przed sobą,czy jest to związane z tym że podane jest w innych jednostkach??Czy jestem ciąży?bardzo proszę o odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania może odpowiadać 4-5 tygodniowi ciąży. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.