Interpretacja wyniku biopsji piersi: zraziki tkanki tłuszczowej

Proszę o interpretacje wyniku biopsji piersi-Zraziki tkanki tłuszczowej ,strzępki tkanki włóknistej,drobne grupy komórek przewodowych bez atypii , rozproszone komórki mioepitelialne , czy należy zrobić MRI piersi? oraz wynik badania histopatol.-znamię melanocytarne skórne. Zmiana dochodzi do jednej z granic cięcia. Serdecznie dziękuję.

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg