Interpretacja wyniku EKG u 23-latki

Witam, bardzo proszę o interpretacje wyniku EKG: Rytm miarowy zatokowy, o częstości 64/min.Nieprawidłowości: zapis w granicach normy. Zalecenia: Dalsza stała kontrola ciśnienia tętniczego. To jest opis wyniku. Dodam, że mam 23 lata. Wcześniej nie miałam problemów z sercem. W październiku miałam robione EKG i mam wpisane tylko, że jest załamka. Jak wychodziłam ze szpitala z 1 wynikiem nikt mi nic nie powiedział. Pozdrawiam Agata

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Badanie EKG to zapis graficzny i nie ma możliwości jego oceny tylko na podstawie opisu. Proszę zgłosić się do lekarza, który z pewnością wyjaśni Pani wszelkie wątpliwości.