Interpretacja wyniku USG tarczycy i TSH w normie

Witam, mam pytanie-proszę o interpretację wyniku usg tarczycy. "tarczyca niepowiększona.W obu płatach kilka hipoechogennych ognisk sr do 7 mm.Miąższ o prawidłowych przepływach. Poniżej tarczycy oraz nieco po stronie lewej ognisko lite o wym 14x24mm z nieznacznym przepływem w badaniu ColorDoppler(ektopiczna zmiana ogniskowo tarczycy?Tu? ) Co to oznacza dla mnie?? Wyniki TSH w normie, bo wykonałam je przed usg. Proszę o szybką odpowiedż.

Witam,

W Pani przypadku konieczne jest wykonanie biopsji zmiany celem ustalenia ostatecznego rozpoznania. Proszę na wszelki wypadek oznaczyć sobie jeszcze wcześniej stężenie parathormonu oraz wapnia we krwi , celem wykluczenia ew. pierwotnej nadczynności przytarczyc (gruczolak przytarczyc?).Z wynikami proszę udać się do lekarza celem ich interpretacji i dalszego postępowania diagnostyczno-leczniczego..

Pozdrawiam serdecznie..

Marek Derkacz