Jak bardzo może mi się opóźniać okres?

Witam,
Mam pytanie odnośnie do ryzyka ciąży, od 9 dni spóźnia mi się okres, miałam strasznie stresujący tydzień, czy aż o tyle by mógł mi się opóźnić?
Stosunki były zabezpieczone prezerwatywą (sprawdzona - nie pękła ani nie zsunęła się) i wykonałam 2 testy ciążowe z wynikiem negatywnym w spodziewanym terminie miesiączki, tj. 2 tygodnie po ewentualnym zapłodnieniu.

ponad rok temu

Witam serdecznie,
W opisanej przez Ciebie sytuacji szanse na ciążę są praktycznie równe zero. Stosunki były zabezpieczone, wykonane 2 testy są negatywne. Sama wspominasz, że miałaś bardzo stresujący tydzień. Zdecydowanie w tym ostatnim upatrywałabym przyczyny opóźnienia miesiączki. Spróbuj nie myśleć o ewentualnej ciąży cały czas, a myślę, że w najbliższych dniach nadejdzie krwawienie.
Pozdrawiam