Jak bezpiecznie przyspieszyć miesiączkę?

Jak bezpiecznie przyspieszyć miesiączkę, po prostu nie chcę, żeby kolidowała mi z ważnymi wydarzeniami? Bardzo proszę o radę z jakimiś sposobami domowymi.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma skutecznych, domowych sposobów, które pozwalałyby przesunąć (przyspieszyć/opóźnić) termin miesiączki. Jedyną skuteczną metodą jest zastosowanie antykoncepcji hormonalnej.