Jak często można wykonywać badanie tomografii komputerowej głowy z kontrastem?

Jak często można wykonywać badanie tomografii głowy z kontrastem? Ostatnio badaniu byłam poddana rok temu, na ostatniej wizycie pani doktor zaleciła powtórzenie tomografu, boje sie jednak że może mi zaszkodzic.

Zostaje Pani skierowana ,bo tylko ze skierowaniem od lek mozna wykonać badanie Tomografii komputerowej w celu potwierdzenia lub wykluczenia klinicznego rozpoznania .
W kompentcji lekarza kierującego jest rozpoznać czy winne byc wykonane badanie i na pewno to uczynił .
Jeśli nie jest Pani w ciąży , nie ma Pani chorób wykluczających podanie kontrastu - przeciwskazan bezwzględnych nie ma .