Jak często należy pić tran na koncentrację?

Chciałbym pić tran rybi na koncentrację. Jak często należy pić?

Witaj,

Tran to źródło witaminy D oraz kwasów omega - 3 (DHA, EPA), które korzystnie wpływają na cały organizm, w tym układ nerwowy. Do końca października zaleca się spożywanie 10 mikrogramów witaminy D. Proszę sprawdzić skład tranu.
Zazwyczaj stosuje się 1-2 łyżki na dobę.
Proszę pamiętać że nie tylko tran (kwasy omega-3 i witamina D) niezbędne do pracy mózgu.
Spore ilości aktywnych dla mózgu związków jet w orzechach włoskich.

Pozdrawiam,
Aneta Kościołek