Jak dbać o cienkie włosy?

Chciałabym dowiedzieć się, jakich kosmetyków używać do pielęgnacji włosów. Mam cienkie włosy.
ponad rok temu

Witam!

Na rynku dostępnych jest szereg kosmetyków przeznaczonych specjalnie do pielegnacji cienkich włosów. Jeśli zależy Pani na silniejszym działaniu, warto wybierać tzw. kosmetyki apteczne, które zawierają większe stężenie substancji aktywnych, dzieki czemu rezultat może być lepszy. Przy wyborze warto kierować się również dodatkowymi potrzebami, np. suchość lub skłonność do przetłuszczania się i łupieżu, wypadanie włosów, itd.

Pamiętać należy o urozmaiconej diecie, by zapobiec niedoborom składników pokarmowych, niezbednych dla prawidłowej kondycji włosów.

Polecam również artykuły na naszym portalu: abclysienie.pl/.

Pozdrawiam