Jak długo mogą trwać objawy grypy żołądkowej?

Witam obecie przechodzę grype żołądkowa. Mialam temp. 37,2 i raz zwymiotowalam bez biegunek.Mialo to miejsce dwa dni temu. Obecnie nie mam wymiotow i temperatury ale mdlosci i niechec do jedzenia utrzymują się. Jak dlugo mogą trwać takie objawy? Dodam ze mam 27 lat

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą utrzymywać się nawet do kilkunastu dni po infekcji. Jeśli objawy będą się nasilać lub nie ustąpią, proszę skonsultować się z lekarzem POZ.