Jak dlugo utrzymuje sie kanabis w moczu i krwi?

Witam. Jak dlugo utrzymuje sie kanabis w moczu i krwi, chodzi o testy o prace?

W przypadku osób, które używają konopii niezbyt często w moczu można wykryć obecność ich metabolitów do 2-5 dni, w przypadku osób, które palą dość dużo: 1-15 dni, . Zaś w przypadku osób z dużą ilością tkanki tłuszczowej i palących codziennie nawet do 30 dni. Jeśli chodzi o krew to w przypadku pojedynczego epizodu zażywania konopii, można je wykryć we krwi przez 2-3 dni, zaś w przypadku częstego ich stosowania - nawet do 2 tygodni.

Pozdrawiam

Marek Derkacz