Jak duże jest ryzyko ciąży, jeśli chłopak miał na dłoni preejakulat i dotknął pochwy?

Jak duże jets ryyzko ciąży, jesli chlopak miał na dłoni preejakulat i dotknął mojej pochwy na gorze, oraz warg to jak duże ryyzko ciązy, że to przejdzie do środka? OM 06.07. (3 i 4 lipca luteina 50 pod język raz dziennie) . Zblizenie byo 29 lipca. Moje cykle wahaja się 24-31 dni. Dziś 32 dc i nie ma.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje niewielkie ryzyko ciąży. W celu weryfikacji ciąży proszę wykonać test po 14 dniach od potencjalnie ryzykownego zdarzenia.