Jak ją doprowadzić do orgazmu łechtaczkowego?

Witam! Mam 18 lat i nie umiem wywołać u mojej dziewczyny orgazmu łechtaczkowego. Na razie zdecydowaliśmy się jedynie na seks analny i pieszczoty. Dziewczyna ma również 18 lat i nigdy nie współżyła, nie onanizowała się, nie interesowała się zbytnio swoim ciałem. Miejsce i czas jest odpowiedni, więc myślę, iż czuje się dobrze. Podniecenie też odpowiednie: mocno nawilżona pochwa, sterczące, twarde sutki. Czytałem dużo na ten temat, ale nadal nie umiem jej zadowolić... Próbowałem również szukania punktu G, ale też nic z tego. Podczas pieszczot pytam swoją partnerkę, czy robię dobrze/źle, czy tutaj, czy zmienić miejsce itp., ale ona jedynie odpowiada, że nie odczuwa bólu, ani większych przyjemności... Czy to kwestia czasu? A może więcej "treningu"? Proszę o dokładne wskazówki. Z góry dziękuję. Pozdrawiam!

Redakcja abcZdrowie

Witam.

W tym, że Pana dziewczyna nie miała orgazmu nie ma nic niezwykłego. Niejednokrotnie potrzeba wiele czasu, zanim kobieta na tyle "przyzwyczai się" do swego partnera i zacznie odczuwać pełnię przyjemności ze współżycia. Także Pan nauczy się, w jaki sposób pieścić swą partnerkę, aby sprawić jej największą przyjemność. Ta wiedza przyjdzie jednak z czasem.