Jak jeść, żeby wygrać z anoreksją?

Witam. Od prawie roku choruję na anoreksję. Mam 170 cm i ważę 43 kg.. chcę ponownie zmierzyć się z chorobą, dotychczas przegrywałam, ale daję sobie ostatnią szansę, potem, jeśli nie przytyję, zostanę wysłana do kliniki w Bydgoszczy.. I tu pada moje pytanie, jak mam jeść? Ile kcal dziennie? Jaki jadłospis? Dodam, że mam bardzo skurczony żołądek.. Proszę o pomoc ;(

Witam,

radziłabym zgłosić się bezpośrednio do dietetyka. W przypadku anoreksji porada dotycząca ilości pożywienia musi być trafna w 100% i nie ma tu miejsca na pomyłkę. W przeciwnym wypadku pacjentka z reguły trafia do szpitala.

Pozdrawiam
Ewa Ceborska