Jak leczyć niski wzrost?

dzień dobry mam bardzo ważne pytanie,otóż chciał bym wiedzieć czy są jakieś ćwiczenia na zwiększenie wzrostu,jeśli są takowe proszę podać wykonanie takich ćwiczeń i jes jeszcze jedno mam pewien nałóg mianowicie palę papierosy i mam 1.54cm i bardzo chciałbym urosnąć pomoże mi pan błagam.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Nie ma ćwiczeń mających realny wpływ na wzrost. Jest to cecha uwarunkowana genetycznie. Mozna ewentualnie zastosować terapię hormonem wzrostu. Polecam wizyte w Poradni Endokrynologicznej.