Jak mam schudnąć na twarzy?

Jak schudnąć z twarzy wiem, że z twarzy chudnie się stopniowo razem z utratą kilogramów, ale chcę się zapytać czy są jakieś ćwiczenia by przyśpieszyć chudnięcie z twarzy. Z góry dziękuje.
ponad rok temu

Witam,

Utrata masy ciała w konkretnych partiach ciała jest nieco utrudniona, zwłaszcza w okolicach twarzy. Być może wraz z utratą masy ciała, Twoja twarz szybko się wysmukli, ale może też być inaczej. Dlatego nie ma co do tego reguły i prostego rozwiązania. Możesz wykonywać ćwiczenia twarzy, a raczej szyi (skręty szyi), aby pozbyć się podbródka, jednak najlepszym rozwiązaniem jest cierpliwość.

Pozdrawiam.