Jak mam schudnąć około 7 kilogramów w ciągu jednego tygodnia?

Witam! Jestem kobietą i ważę 49 kg, jestem w ciągłym ruchu, jeżdżę na rowerze i dużo biegam. Nigdy wcześniej nie podejmowałam żadnej diety. W mojej rodzinie 2 lub 3 osoby mają nadwagę. Nie byłam u lekarza. Nie mam żadnej diety, ale chciałabym jakąś zacząć, tylko nie wiem, jaką wybrać. Dodam, że nie choruję.
KOBIETA ponad rok temu

Witam,

nie podajesz swojego wzrostu, a bez tej informacji nie można ocenić, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Poza tym w Twoim wieku odchudzanie jest przeciwskazane, zwłaszcza drastycznymi metodami. Nie jest możliwe, aby w ciągu jednego tygodnia schudnąć 7 kg. Optymalne tempo chudnięcia to 0,5-1 kg na tydzień.

Pozdrawiam