Jak mogę schudnąć? Szybko!

Mam 156 wzrostu i ważę 50 kg. Mam 2 kg nadwagi. Wiem, że to nie dużo, ale chcę schudnąć 5 kg. Mam 12 lat, chodzę do 6 klasy, chodzę tylko do szkoły, nie ćwiczę w domu. Jakie mogę wykonywać ćwiczenia i co jeść, żeby schudnąć 5 kg? Mam jeść słodycze? Jeszcze się nie odchudzałam, ale chcę pierwszy raz.
12 LAT ponad rok temu

Witam,

Twoje BMI wynosi 20,57.
Odpowiada to 75 centylowi.
Nie masz nadwagi!!
 Dieta odchudzająca nie jest wskazana w Twoim przypadku ponieważ:
- masz prawidłową masę ciała
- Twój organizm ciągle się rozwija i potrzebuje energii do tego procesu
- nadal się uczysz, a dieta o ograniczonej ilości kalorii mogłaby powodować problemy z koncentracją.

Przykładowe ćwiczenia znajdziesz na www.abccwiczenia.pl

Piramidę Zdrowego Żywienia znajdziesz na:http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Itemid=5&lang=pl#piramida dzieci

Pozdrawiam