Skuteczne odchudzanie bioder i ud

Jak mogę skuteczna schudnąć w biodrach i udach? Mam 15 lat, 175 cm wzrostu i 61kg wagi. Może i jestem szczupła, wiem, i nie chcę się odchudzać i być anorektyczką, tylko chciałabym zgubić jakieś 6 kg. Ale powtarzam, nie po to, abym była chuda, tylko w konkretnym celu. Otóż ogólnie jak wiadomo jestem szczupła, ale za to moje biodra i nogi nadrabiają. Mam szerokie biodra i co za tym idzie masywne uda i łydki. I te 6 kg, które chciałabym zgubić, to właśnie z bioder i nóg. Wiem doskonale, że w pełni nie da się schudnąć w konkretnych partiach ciała i jestem tego świadoma. Ale bardzo chciałabym mieć ładne nogi. Brzuch mam płaski, ale to wynik ćwiczeń. ;) Nie wiem jak to zrobić z nogami, aby były zgrabne, ale nie umięśnione. Więc bardzo błagam o pomoc! :) Pozdrawiam serdecznie!

Witaj! Bardzo ważne w procesie odchudzania i kształtowania sylwetki są ćwiczenia fizyczne oraz dieta. Zapoznaj się z ćwiczeniami opisanymi na tej stronie http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-uda-i-posladki . Z kolei na wysmuklenie bioder i tali najlepiej działa pływanie, aqua aerobic oraz wykonywanie ćwiczeń z tzw. motylkiem, za pomocą którego wzmacnia się wewnętrzne partie ud. Ponadto spożywaj dużo ilości wody mineralnej z jodem (Ustronianka z jodem lub jodica), które przyspieszają przemianę materii. Spożywaj również herbatę pu - erh i zieloną, gdyż ułatwiają spalanie tkanki tłuszczowej. Pozdrawiam, mgr Aneta Kościołek