Jak może schudnąć wegetarianka?

Witam. Mam 177 cm wzrostu i 79 kg. Jestem wegetarianką, nie jadam też ryb. Co powinnam jeść, aby schudnąć? Sama schudłam w ciągu 5 miesięcy 12 kg:), ale teraz zbliża sie wesele i chciałabym schudnąć choć 6 kg w ciągu miesiąca. Ćwiczę na wf-ie, biegam, schodzę po schodach i ćwiczę. W mojej rodzinie występuje nadwaga u familii ojca. Nie byłam u lekarza. Nie choruję na żadne choroby.

Witam!

Przede wszystkim powinna Pani zjadać dużo warzyw. Owoce ograniczyłabym do 1-2 porcji. Mleko i nabiał powinny być odtłuszczone. Z margaryn lepiej jest wybierać te, oznaczone napisem "light". Dobrze jest także zrezygnować z alkoholu.

Z diety należałoby jedynie wyeliminować: cukier dodawany do kawy i herbaty, kolorowe słodzone napoje gazowane i soki z dodatkiem cukru, serki topione, serki typu fromage, feta, sery żółte, tłuste, zawiesiste zupy (śmietanę można zastąpić np. jogurtem 0%), tłuste placki, kluski, ciasta, ciasteczka, fast-foody, smażone potrawy (zwłaszcza w panierce, która chłonie tłuszcz jak gąbka).

Dobry efekt przyniosą ćwiczenia. Minimum to 30 minut - po takim czasie zaczyna być spalana tkanka tłuszczowa.

Pozdrawiam