Jak można pozbyć się siniaków na nogach?

Witam mam problemy z nadmiernymi siniakami na nogach . jak mozna ich sie pozbyc ?/ brak mi jakis witamin ? Pracuje fizycznie wystarczy lekkie uderzenie na nodze i juz wychodzi nastepny siniak .

Jest to dość niepokojący objaw, który może wskazywać na zaburzenia krzepnięcia. Najlepiej udać się do lekarza rodzinnego i opisać objawy oraz czy występują inne objawy zaburzeń krzepnięcia (np. przedłużony czas krwawienia po skaleczeniu) a ten wykona diagnostykę i skieruje dalej do specjalisty w razie potrzeby.