Jak można skorygować wadę wzroku?

  Mam wadę wzroku widzenia przestrzennego. Noszę okulary czy można skorygować tę wadę odpowiednimi soczewkami lub wyleczyć tę wadę operacyjnie. Test muchy - negatywny. Mam 42 lata. Pozdrawiam, Waldek
42 LAT ponad rok temu

Witam!

Powinien udać się Pan najlepiej do Poradni Zezowej, gdzie współpracują lekarze okuliści jak i ortoptyści, gdzie przeprowadzone zostaną wszystkie testy widzenia przestrzennego, jak również szczegółowa ocena narządu wzroku od oceny odcinka przedniego i aparatu ochronnego poprzez ruchomość gałki ocznej do oceny dna celem wykluczenia ewentualnych zaburzeń patologicznych (typu niedowidzenie, zez ukryty itp.). Po wszystkich szczegółowych badaniach najlepiej przedstawia Panu możliwości leczenia Pana przypadku.

Pozdrawiam serdecznie