Jak najskuteczniej usuwać zaskórniki?

Mam dużo zaskórników, takich białych i czarnych, wcześniej od wyciskania mogły mi się robić takie ropne, czy od peelingu też będą się mogły robić?

ponad rok temu

Witam serdecznie
Cera trądzikowa wymaga troskliwej i długotrwałej pielęgnacji odpowiednio dobranymi kosmetykami.
Należy unikać preparatów wywołujących podrażnienia i nasilenie stanu zapalnego. Odradzam również ręczne usuwanie zaskórników.
Pozdrawiam