Jak nawiązać dalszą znajomość z mężczyzną?

Witam. Mam problem z kolegą ostatnio się poznaliśmy. Piszemy na facebooku. Parę dni temu ja napisałam jako pierwsza. Za parę dni no pierwszy napisał. Wczoraj ja pierwsza napisałam. Powiedziałam że teraz ja czekam aż on napiszę. No każe mi pisać cały czas. (To mnie krempuje.) No odpowiedział mi że tak ma i żebym to ja pisała on będzie czekać. Zdenerwałam się. Czy zrobiłam słusznie ? Co robić ? Jak przekonać go aby to on pisał. ? Bardzo proszę o pomoc !

Witam,

Proponuję zwyczajnie spytać, dlaczego ma taki opór przed pisaniem z jednej strony, a z drugiej, spytać samą siebie, "dlaczego JA mam taki opór przed pisaniem". Być może chodzi o to, że macie nieco inne wyobrażenia na temat związku (np. Ty lubisz jak mężczyzna wychodzi z inicjatywą, On woli, kiedy robi to kobieta i oboje macie prawo tak myśleć, lecz trudno się wówczas dziwić, że są na tym tle konflikty potrzeb).
A to, czy robisz słusznie czy nie, to kwestia tego, jak się z tym czujesz i dlaczego tak.

Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza