Jak obliczyć dni płodne?

Witam serdecznie, mam pytanie. Razem z mężem będziemy starać się o dzidziusia. Mam 26 lat. We wrześniu miałam okres od 09 do 13 września, następny okres mam od 08.10 do 12.10. Ten cykl miałam 29-dniowy, nie wiem czy dobrze liczę. I tak mam raz 29-dniowy, raz 30 i 31. Kiedy najlepiej starać się o dzidzi po tej miesiączce?

Witam serdecznie,

Jeżeli Pani cykle są regularne, to dni płodne przypadają na 9-18 dzień cyklu. W tym miesiącu dni płodne będzie Pani miała między 16 a 25 października i w tym czasie należy współżyć. Proszę jednak pamiętać, że zbliżenie w tych dniach nie gwarantuje zajścia w ciążę. Zdecydowanej większości par udaje się zajść w ciążę po ponad 3 miesiącach starań.
Przed podjęciem prób poczęcia warto wykonać badania kontrolne. Zakładam, że rozpoczęła już Pani suplementację kwasu foliowego.
Pozdrawiam