Jak odchudzić córkę?

Moja córka Ola ma 10 lat i waży 48 kg. Byliśmy u lekarza,wszystkie badania są dobre. Ma spory apetyt,ale nie je od godziny 18. Jest bardzo sprawna ruchowo, szpagat, mostek nie stanowi dla niej problemu. Proszę poradźcie mi co mam zrobić? Nie mogę już na nią dostać spodni!
ponad rok temu

Witam,

Nie podała Pani wzrostu córki (ciężko mi ocenić stosunek masy ciała do wzrostu) oraz tego, co pociecha przykładowo je.
Może córka przyjmuje jakieś leki mogące wpłynąć na masę ciała?
Prosiłabym o więcej informacji.

Pozdrawiam ciepło i proszę się nie martwić