Jak odczytać wynik BHCG?

Witam, robiłam badanie krwi na poziom hCG i uzyskałam wynik 2mlU/ml. Okres spóznia mi się 3tygodnie. Wg interpretacji badania wynik <2 świadczy o braku ciąży a wynik >2 że istnieje taka możliwość. Jak w takim razie zinterpretować uzyskany wynik?

Milena Lubowicz

Myślę, że taki wynik należy powtórzyć za 3-4 dni. Jeżeli będzie prawidłowy przyrost, będzie to oznaczać ciążę.
Pozdrawiam