Jak określić, kiedy zaszłam w ciążę?

Termin porodu mam wyznaczony na 26 marzec 2011. Czy więc jest możliwe to, abym zaszła w ciążę w maju lub kwietniu 2010r?
Proszę o pomoc- to ważne.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!

Przy założeniu, że podany przez Panią termin porodu, został wyliczony na podstawie daty ostatniej miesiączki, a nie na podstawie badania USG, możemy wyliczyć potrzebne nam informacje.
Ostatnie miesiączka rozpoczęła się 19 czerwca. Jeżeli Pani cykle były regularne,28dniowe, to dzień owulacji przypadał na 2 lipca. Tego dnia najprawdopodobniej doszło do zapłodnienia. Możliwe są ewentualne delikatne przesunięcia w dniach. Nie ma szans,żeby dziecko było poczęte w kwietniu lub maju.

Pozdrawiam.