Jak opanować kompulsywne jedzenie

wszystkie te porady nie sa skuteczne. jestem na antydepresantach - lexapro od 6 lat, rowniez chodze na psychoanalize od 2 lat, wczesniej bylam na terapii behavioralnej. nic nie jest w satnie pomoc. 2 tygodnie dyscypliny, nastepne 2 "rozpusty". nie mam juz sily. mam 44 lat, 7 letnia corkę, ptacę na uczelni wyzszej. jak zaczac skuteczna prace, zeby przestac komplulsywnie jesc? k asia

Szanowna Pani,

taki jest w Poznaniu, zapraszam do nas :)

A poza reklamą mogę Pani powiedzieć, że poza kompetencjami terapeuty i wybraną metodą terapii dużą rolę odgrywa także dalsze użycie wyniesionych stamtąd kompetencji, środowisko w jakim Pani żyje i jego wpływ na Panią oraz skutki uboczne branych leków.

Na pewno możemy pomóc Pani podsumować dotychczasowe działania, co pomagało bardziej a co wcale i co dalej. Jeżeli zechce Pani skorzystać z naszej pomocy - pomożemy. Jeżeli nie będziemy w stanie - nakierujemy dalej.

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Anna Szostak, www.ctzo.org (Centrum Terapii Zaburzeń Odżywiania)