Jak opanować swoje emocje i odzyskać chłopaka?

Witam,mam na imię Iwona mam 26 lat. pokłóciłam się z chłopakiem odszedł ode mnie ponieważ cały czas się kłóciliśmy, mówiłam mu okropne rzeczy, że nie chce z nim być,że lepiej mi będzie z kimś innym itp on się wyprowadził i nie chce już do mnie wrócić bo nie wierzy że to się wszystko zmieni, że ja się potrafię zmienić, jestem bardzo wybuchową osoba, i nerwową ale wiem że da się to u mnie naprawić, co ja mam robić

Witam serdecznie
Związek obojga ludzi zawsze jest bardzo nasycony emocjami, ważne jednak jest to, o jaki charakterze emocji mówimy. Pani opisuje siebie, jako "osobę bardzo wybuchową i nerwową", co skutkuje ciągłymi konfliktami w Pani związku. '
Ważne jest znalezienie przyczyny takiego opisu Pani i dokonanie zmiany w Pani być może, hipotetycznie mówię, sposobu spostrzegania świata, oceny wydarzeń i innych ludzi, samooceny, sposobów rozwiązywania konfliktów. To są tylko hipotezy, które powinny być zweryfikowane przez terapeutę.
Einstein mówił, że "Jeżeli chcemy, aby coś się zmieniło, to musimy przestać robić wciąż to samo", a więc musimy, zmienić nasze postępowanie.
Życzę powodzenia i serdecznie pozdrawiam.

Dzień Dobry Pani,

Jest Pani świadoma siebie i swoich zachowań, a to pierwszy krok do zmiany siebie.

Proponowałabym nie czekać i udać się na konsultację psychologiczną, aby pomóc sobie w radzeniu sobie z emocjami, a relacje z Chłopakiem, jeśli mają się ułożyć, to ułożą się..., czego Pani serdecznie życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com