Jak opóźnić miesiączkę?

Ostatnią miesiączkę dostałam 10 sierpnia, a powinnam dostać tak jak zawsze 15. Mam lek o nazwie o********** i jak go najlepiej zastosować, ile dni przed miesiączką i jaką dawkę. Proszę o pomoc, bo w obecnej chwili przebywam za granicą. A ślub mam 11 września.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.
Powinna Pani rozpocząć przyjmowanie leku na 2 tygodnie przed spodziewaną miesiączką (5 mg /dobę).