Jak pieścić penisa, by chłopak czuł większą rozkosz?

Mam takie pytanie - często z chłopakiem uprawiam petting i chciałam zapytać, jak bardziej mogę podkręcić Jego rozkosz, dopieszczając go w miejscach intymnych? Pozdrawiam
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele książek traktujących o technikach seksualnych. Proponuję korzystać z nich swobodnie, pamiętając jednak, by wszelkie "nowości" wprowadzać do Państwa życia seksualnego za obopólną zgodą.