Jak pomóc koleżance, którą kontroluje chłopak?

moja przyjaciolka ma faceta, ktory jest bardzo zazdrosny kontroluje ja na każdym kroku i ciagle robi awantury. chcialam jej pomoc i wytlumaczyc ze powinna z nim zerwac, ale tylko przestala sie do mnie odzywac. wiem ze jest nieszczesliwa ale nie wiem jak jej pomoc????
ponad rok temu

Jeśli poprawicie Panie swoje kontakty, proszę wspierać przyjaciółkę w kłopotach, których pewnie jej nie zabraknie. Tym bardziej, niech ma w Pani oparcie w tej trudnej sytuacji. Proszę być jednak czujną, bo zbyt nachalne sugestie z Pani strony mogą poważnie ograniczyć zaufanie koleżanki do Pani.

Witam Panią Serdecznie,

Wyraziła już Pani swoją troskę i okazała pomoc Koleżance i nie może już Pani na nią wpływać, bo to ona decyduje o swoich wyborach.

Życzę pani pomyślności i radości,
Irena Mielnik-Madej