Jak poprawić erekcję?

Witam! Jestem zdrowym 24-letnim mężczyzną, nie piję, nie palę, nie mam żadnych problemów zdrowotnych. Problem mam jeden - rzadko dochodzę podczas seksu. Od pół roku znowu spotykam się z moją byłą dziewczyną, na której bardzo mi zależało. Problemem jest to, że czasami podczas seksu słabnie mi erekcja, tudzież nie potrafię dojść. Często muszę pomagać sobie ręką, aby osiągnąć satysfakcję. Dodam, że czasami podczas masturbacji uatrakcyjniam ją sobie stymulacją prostaty, tzn. wkładam coś w odbyt. I to zawsze bardzo dobrze działa. Bardzo mnie to stymuluje, ale chyba nie jest to zbyt dobry nawyk, chyba powinienem się tego oduczyć. Chciałbym osiągać fajne ejakulacje podczas normalnego seksu. Proszę o pomoc, bo nie wiem, jak mam sobie z tym poradzić.

Witam serdecznie!
Przyczyną słabej erekcji najprawdopodobniej jest intensywna masturbacja. W swoim zapytaniu nie precyzuje Pan, jak często się Pan onanizuje. Z tekstu wynika jednak, że bodźce te są wyjątkowo silne. W trakcie zbliżenia z partnerką nie zawsze dochodzi do tak silnego pobudzenia. Kontakt z drugą osobą nie jest również jednostajny, utrzymujący się stale na jednym, wysokim poziomie. Z tego też względu wydaje mi się, iż Pana potrzeba dostarczania silnych wrażeń niestety może odpowiadać za zaburzenia wzwodu w trakcie stosunku.
W obecnej sytuacji, jeśli zależy Panu na poprawie Pana erekcji warto ograniczyć masturbację oraz jej intensywność. Warto również porozmawiać z partnerką na temat dodatkowego dostarczania bodźców w trakcie stosunku (może Pan zaproponować partnerce stymulację prostaty itp.). W przypadku trudności z ograniczeniem samozaspokajania lub braku poprawy wskazana jest konsultacja z seksuologiem.
Pozdrawiam