Jak powinny wyglądać prawidłowe brodawki sutkowe?

Witam. Mam pytanie. Moje otoczki brodawek sutkowych są bardzo duże. Są bardzo "pulchne" i wypukle. Wracają do normalnego stanu tylko wtedy, gdy poczują zimno, wtedy wygladają jak normalne otoczki brodawek czyli płaskie. W innym wypadku są sterczące i jakby "pulchne". Mam 18 lat, raczej małe piersi. Wygląda to wg mnie nieaktrakcyjnie. Co mam zrobic?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jest to wariant normy. Oczywiście zawsze jest możliwa jest ingerencja chirurga plastycznego.